Kursy Zimowe
"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym".
Walter Bonatti

Kurs wspinaczki zimowej

Kurs wspinaczki zimowej – autorski program, gwarancja jakości. Od najlepszych dla najlepszych!

Na kurs wspinaczki zimowej składają się kurs drytoolingukurs wspinaczki mikstowej i kurs wspinaczki lodowej. Ten rodzaj kursu kompleksowo przygotuje Cię do samodzielnego poruszania w terenie zimowym – w skale, lodzie i mikście.

Kurs wspinaczki zimowej trwa 9 dni i jest realizowany w formie obozu wspinaczkowego w najlepszych rejonach Alp (Kandersteg w Szwajcarii i Dolina Aosty w Italii) lub w Norwegii (rejony Hemsedal i Laerdal). Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 3 osobowych. W czasie trakcie trwania kursu rozwiniecie wszystkie umiejętności, które są potrzebne do samodzielnego wspinania na jedno i wielowyciągowych drogach lodowych jak również do sprawnego poruszania się w terenie mikstowym.

  • kurs wspinaczki zimowej trwa 9 dni i przygotowuje do samodzielnego wspinania w górach zimą.
  • kurs wspinaczki zimowej odbywa się w najlepszych rejonach Alp lub w Norwegii.

Cena kursu wynosi 6900 PLN / os.

Autorski program kursu i gwarancja jakości szkolenia. Jesteś pod opieką jednego z najlepszych wspinaczy zimowych w Polsce.

Cena kursu obejmuje instruktaż oraz sprzęt niezbędny do ukończenia szkolenia. Szkolimy na sprzęcie renomowanych firm – m. in. Edelrid, Grivel, Camp oraz Blue Ice. Do powyższej ceny należy doliczyć koszty przejazdów, noclegów i wyżywienia – lot z bagażem to 400-500pln w obie strony, koszty przejazdów 600pln, a noclegów 900-1300pln.

Aby wziąć udział w kursie wspinaczki zimowej należy mieć ukończony podstawowy kurs wspinaczkowy w wersji 6-dniowej lub kurs wspinania na własnej asekuracji.

Zimowy kurs wspinaczki

Masz pytania?

wspinaczka zimowa zakładanie stanowiska