O Mnie

Oferta

Letnie kursy wspinaczkowe

Od zawsze podobało Ci się wspinanie, ale nie miałeś odwagi lub możliwości, żeby spróbować? Ukończyłeś kurs wspinaczki skalnej i chcesz nauczyć się wspinania w górach? Zapraszam do mojej szkoły wspinaczkowej na letnie kursy – kursy wspinaczki skalnej, kurs wspinania na drogach ubezpieczonych i własnej asekuracji oraz kurs wspinaczki górskiej!

Zimowe kursy wspinaczkowe

Ukończyłeś letnie kursy wspinaczkowe i chcesz spróbować wspinania zimowego? Od zawsze chciałeś nauczyć się wspinania w lodzie? Kurs wspinaczki mikstowej i drytoolowej, kurs wspinaczki lodowej lub kurs wspinaczki zimowej to coś dla ciebie!

Sekcje i treningi

Chcesz się przygotować do startów w zawodach wspinaczkowych? Albo rozpocząć nowy sezon lepszą cyfrą niż zakończyłeś stary? Sekcje wspinaczkowe i treningi indywidualne to najlepsze rozwiązanie!

Szkolenia indywidualne

Nie masz czasu ani możliwości, żeby dopasować się do terminów szkoleń? Jesteś wymagający i tradycyjna oferta kursów wspinaczkowych Cię nie satysfakcjonuje? Może chcesz się szkolić indywidualnie? Napisz, a na pewno znajdę dla ciebie rozwiązanie!

Materiały szkoleniowe

Po każdym szkoleniu dostaniesz dostęp do materiałów szkoleniowych i zbioru ciekawych poradników.

Szpej wspinaczkowy

Dzięki temu, że współpracuję z kilkoma sklepami i dystrybutorami sprzętu outdoorowego i wspinaczkowego, po każdym kursie u mnie dostaniesz dostęp do szpeju w cenach hurtowych.