Sekcje i treningi

Sekcja wspinaczkowa na Bronksie

„Dla mnie celem nie jest samo przejście, liczy się także, jak się podczas niego czuję. Zmierzam do płynności ruchu i kontroli nad emocjami” – John Bachar

Kiedy: wtorki i czwartki w godzinach 17-19 [grupa początkująca] i 19-21 [grupa sportowa]

Gdzie: Bronx Bouldering

Koszt: 200pln miesięcznie

Podnoszenie swojego poziomu w każdej profesji wymaga treningu. Nie inaczej jest w przypadku wspinania. Specjalnie do tego celu stworzonym obiektem jest sztuczna ściana wspinaczkowa, na której to w sezonie zimowym oraz w pochmurne i deszczowe dni, lub po prostu wtedy, kiedy nie mamy czasu na wyjazdy w skały, spotykamy się aby szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktora. Poprzez udział w moich sekcjach, dowiesz się w jaki sposób pracować nad swoimi słabymi stronami, w jaki sposób wykorzystywać swoje najmocniejsze atuty, jak trenować i co robić aby systematycznie podnosić swój poziom wspinaczkowy.

10409233_1007177499293326_6294083528898593165_n

Prowadzę grupy na każdym poziomie zaawansowania – równie skutecznie nauczę Cię podstawowego „skręcania” co profesjonalnych metod treningowych – będziemy ćwiczyć na campusie, chwytotablicy, ściance systemowej, drabinie Bachara a także na nieśmiertelnym drążku. Wszystko po to, by zbudować formę, która pozwoli zrealizować założony cel treningowy.

Treningi prowadzę w małych grupach (max. 6 osób) – pozwoli Ci to maksymalnie efektywnie wykorzystać czas spędzony na zajęciach.