Kursy Zimowe
"Ostrogi są dla koni, dziabki są dla rąk."
Will Gadd

Kurs drytoolingu

Drytooling – autorski program, gwarancja jakości. Od najlepszych dla najlepszych!

Drytooling jest stosunkowo młodą dziedziną wspinania, ale rozwija się bardzo prężnie i cieszy coraz większą popularnością. Kiedyś traktowano go tylko jako trening przed poważniejszym wspinaniem, ale od niedawna jest dyscypliną wspinania samą w sobie. Drytooling polega na używaniu sprzętu zimowego do poruszania się w terenie czysto skalnym. Ukończenie kursu drytoolingu da Ci umiejętności niezbędne do sprawnego poruszania się zimą w terenie skalnym. Wraz z kursem wspinaczki lodowej i kursem wspinaczki mikstowej przygotują Cię do sprawnego wspinania w każdym rodzaju terenu, który napotkasz zimą, a odbycie wszystkich tych szkoleń oznacza automatyczne ukończenie kursu wspinaczki zimowej. Jeśli interesuje Cię wspinanie zimowe, polecam zacząć od tego właśnie kursu.

  • kurs drytoolingu trwa 2 dni, a zajęcia odbywają się na krakowskim Zakrzówku.
  • kurs drytoolingu przygotowuje do samodzielnego poruszania się w terenie skalnym zimą.

Cena kursu wynosi 1200 PLN / os.

Autorski program kursu i gwarancja jakości szkolenia. Jesteś pod opieką jednego z najlepszych wspinaczy zimowych w Polsce.

Cena kursu obejmuje instruktaż oraz sprzęt niezbędny do ukończenia szkolenia. Szkolimy na sprzęcie renomowanych firm – m. in. Edelrid, Grivel, Camp oraz Blue Ice.

Zimowy szkolenie z drytoolingu

Masz pytania?

drytooling