Kursy Letnie
"Najlepszym wspinaczem jest ten, kto czerpie z tego najwięcej radości"
Alex Lowe

Podstawowy kurs wspinaczkowy

Podstawowy kurs wspinaczki skałkowej

Podoba Ci się wspinanie i chciałbyś spróbować, ale nie wiesz jak zacząć? Podstawowy kurs wspinaczkowy jest na to najlepszym sposobem.

  • podstawowy kurs wspinaczkowy przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które już się trochę wspinają, ale chcą usystematyzować swoją wiedzę
  • kurs trwa 4 lub 6 dni, a zajęcia realizowane są na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, w Dolinkach Krakowskich
  • wersja 4-dniowa obejmuje wspinanie po drogach ubezpieczonych
  • wersja 6-dniowa obejmuje wspinanie na własnej asekuracji i jest polecana wszystkim zainteresowanym kursem taternickim oraz kursami zimowymi

W 4 dni nauczę Cię samodzielnego wspinania po większości dróg wspinaczkowych – czyli tych, które są ubezpieczone stałymi punktami asekuracyjnymi, zarówno jedno-, jak i wielowyciągowych. Jeśli jesteś zainteresowany tylko wspinaniem sportowym, będzie to najlepsze rozwiązanie. Jeśli po czasie stwierdzisz, że jednak interesuje Cię dalszy rozwój (kurs taternicki i kursy zimowe), konieczne będzie doszkolenie w postaci kursu wspinania na własnej asekuracji.

Wersja 6-dniowa podstawowego kursu wspinaczkowego obejmuje również wspinanie na własnej asekuracji i jest polecana osobom, które są zainteresowane uczestnictwem w kursie taternickim i w kursach zimowych.

Podstawowy kurs wspinaczkowy jest prowadzony przeze mnie osobiście lub przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych Instruktorów Sportu oraz Instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu.

Cena kursu w wersji 4 dni to 1000 PLN, a 6 dni to 1500 PLN

Szkolenie z podstaw wspinaczki skałkowej

Masz pytania?