Styczeń 22, 2016

Sekcje i treningi

Sekcje wspinaczkowe i treningi

„Dla mnie celem nie jest samo przejście, liczy się także, jak się podczas niego czuję. Zmierzam do płynności ruchu i kontroli nad emocjami” – John Bachar

W sezonie 2017/2018 sekcje wspinaczkowe prowadzę w CW Avatar, we wtorki i czwartki w godzinach 17-19 [grupa początkująca] i 19-21 [grupa sportowa]. Pojedyncze zajęcia to koszt 25pln, do tego trzeba doliczyć koszt wejścia na halę.

Podnoszenie swojego poziomu w każdej profesji wymaga treningu. Nie inaczej jest w przypadku wspinania. Specjalnie do tego celu stworzonym obiektem jest sztuczna ściana wspinaczkowa, na której to w sezonie zimowym oraz w pochmurne i deszczowe dni, lub po prostu wtedy, kiedy nie mamy czasu na wyjazdy w skały, spotykamy się aby szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktora. Poprzez udział w moich sekcjach, dowiesz się w jaki sposób pracować nad swoimi słabymi stronami, w jaki sposób wykorzystywać swoje najmocniejsze atuty, jak trenować i co robić aby systematycznie podnosić swój poziom wspinaczkowy.

10409233_1007177499293326_6294083528898593165_n

Prowadzę grupy na każdym poziomie zaawansowania – równie skutecznie nauczę Cię podstawowego „skręcania” co profesjonalnych metod treningowych – będziemy ćwiczyć na campusie, chwytotablicy, ściance systemowej, drabinie Bachara a także na nieśmiertelnym drążku. Wszystko po to, by zbudować formę, która pozwoli zrealizować założony cel treningowy.

Treningi prowadzę w małych grupach (2-6 osób) – pozwoli Ci to maksymalnie efektywnie wykorzystać czas spędzony na zajęciach.

W Krakowie swoje sekcje prowadzę w Avatarze. Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem – śmiało! Zapraszam do kontaktu, celem omówienia szczegółów takich jak terminy oraz cel treningowy.